Hodinový manžel Říčany Praha.jpg
Bytový architekt služby a řemesla Obchody levně.png
Malíři pokojů.png
Montáž sádrokartonu obchody levně.png
Mytí oken a čištění žaluzií Ústí nad Labem Obchody levně.png
Rekonstrukce bytu.png
Rekonstrukce koupelny.png
Služby a řemesla Obchody levně.png
Vyklízení Ústí nad Labem.png
Výkopové práce Ústí nad Labem Obchody levně.png
Zahradnické služby.png
Hodinový manžel.png
Kontakt.png

Rubriky

Hodinový manžel
Máte mnoho práce v zaměstnání a k tomu spoustu dalších povinností? Nezbývá Vám čas ani nálada na správu své domácnosti? Našli jsme pro Vás jednoduché, avšak velmi účinné řešení a to v podobě našeho (Vašeho) HODINOVÉHO MANŽELA.
Pojem hodinový manžel patří mezi současné nejvyhledávanější služby, aby ne, pracuje rychle, levně a profesionálně. Nepatříte zrovna mezi kutily? Je jasné, že každý má vlohy pro různé činnosti, a proto není divu, že např. Váš manžel, úspěšný lékař, neumí vyměnit žárovku či spravit kapající kohoutek - právě proto vznikla služba hodinový manžel.
TEL +420 734 428 448
14200repairman.jpg
Nabízíme
Nabízíme Vám profesionální, vysoce kvalifikované řemeslníky s praxí aneb hodinové manžely pro drobné, ale i rozsáhlejší opravy v rodinných domech, chatách, zahradách, kancelářích a bytech v Říčanech u Prahy.

Zavolejte na naši NON-STOP linku a my Váš problém vyřešíme!
Umíme
Provádíme veškeré stavební, zednické, instalatérské a topenářské práce, položíme zámkovou dlažbu i kamenný koberec Zrealizujeme koupelny, kuchyně a další interiéry včetně návrhu, zhotovíme Vám nábytek na zakázku, instalujeme také hydroizolace a klimatizace - nabízíme Vám toto vše a ještě mnohem víc.
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien,
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one