Hodinový manžel Říčany Praha.jpg
Bytový architekt služby a řemesla Obchody levně.png
Malíři pokojů.png
Montáž sádrokartonu obchody levně.png
Mytí oken a čištění žaluzií Ústí nad Labem Obchody levně.png
Rekonstrukce bytu.png
Rekonstrukce koupelny.png
Služby a řemesla Obchody levně.png
Vyklízení Ústí nad Labem.png
Výkopové práce Ústí nad Labem Obchody levně.png
Zahradnické služby.png
Hodinový manžel.png
Kontakt.png

Sádrokartony

Sádrokarton je moderním stavebním materiálem

Montáže interiérů tzv. suchou cestou jsou moderním způsobem výstavby. Sádrokarton již nelze považovat jen za levnou náhražku klasického zdiva či betonu. Sádrokartonové příčky, sádrokartonové podhledy či jiné sádrokartonové konstrukce se uplatní všude tam, kde funkcí zdiva není nosnost dalších pater nebo těžkých ve zdivu zakotvených zařízení.

Certifikovaná montáž sádrokartonu Nabízíme montáž sádrokartonu.

V případě objednání služby  vám naceníme vámi zadaný projekt, cenu za dílo, cenu za m2, popř. k vám vyšleme technika, který provede zaměření stavby a vybere vhodný systém a poradí nejlepší alternativu řešení montáže. Probereme a určíme harmonogram prací.

Cena:

Ceny jsou individuální a na každý projekt a stavbu se cena vypočítává samostatně,
Pří zakázce (např. od 50m2) jsme schopni nabídnou slevu .

Požární odolnost:
 
Naší pracovníci jsou pravidelně školení na požární ochranu, rádi vám poradíme konstrukční složení skladby sádrokartonu tak aby, jste splnily všechny podmínky pro kolaudaci a následné schválení od všech úřadu a požárního technika. Používáme certifikovaný systém RIGIPS nebo KNAUF, jiné materiály nemají požární atest, proto na ně nejde a taky nevystavujeme osvědčení a montážní list. Bezproblémová kolaudace je základ pro výstavbu a bydlení.


Realizujeme sádrokartonářské práce níže uvedených typů
 
kompletní realizace podkrovních bytů
půdní vestavby včetně zateplení
vestavby nových kanceláří, sociálních zařízení
sádrokartonové dělící bytové příčky
sádrokartonové konstrukce odolné požáru
montáže závěsných kazetových podhledů - zhotovíme cokoliv dle Vašeho přání
příčky ze sádrokartonu (dodatečná úprava bytových i nebytových prostor)
sádrokartony v koupelně
stropní sádrokartonové podhledy
sádrokartony v podkroví a další
Suchá výstavba

Do skupiny výrobků dodávaných pro tzv. systémy suché vnitřní výstavby patří sádrokartonové desky, sádrovláknité desky Rigidur, konstrukční profily, sádrové tmely a samozřejmě všechno další příslušenství.

 
Oblouky a atypické konstrukce ze sádrokartonu.

Sádrokarton lze použít též na atypické konstrukce. Flexibilní profily umožňují zalomit sádrokartonovou příčku do různých úhlů, problémem není ani zaoblená stěna. K tomuto účelu se desky ohýbají buď za mokra nebo za sucha. V prvním případě se tlačená stěna desky perforuje příčně i podélně perforovacím válečkem a poté se pomocí houby navlhčí. Tento postup se několikrát opakuje, poté se deska položí na předem vyrobenou šablonu, ohne se, zafixuje a nechá vyschnout. za sucha se se deska pouze ohne přes stojku rámu, nicméně takto provedená oblouk musí bát mnohem větší než při ohýbání sádrokartonu za mokra.


Sádrokarton do koupelen a protipožární sádrokarton.

Do koupelen, WC a místností se zvýšenou vlhkostí se místo standardních bílých sádrokartonových desek BA používají impregnované desky zelené RBI odolné proti působení vlhkostí. Dále existují sádrokartonové desky červené RF se zvýšenou požární odolností a desky kombinující obě vlastnosti.


Podhledy ze sádrokartonu.

Sádrokarton se rovněž používá při realizaci podhledů. Konstrukční princip a technologický postup jsou podobné jako u příček. U šikmých střech se nosné ocelové nebo dřevěné profily přichycují na krovovou konstrukci a na ně se samořeznými šrouby montují sádrokartonové desky. Přechod mezi nadezdívkou a šikmou rovinou střechy se tmelí a překrývá bandáží.  V běžných místnostech s rovným stropem se uplatňují samonosné podhledy, jejichž nosnou konstrukci tvoří C profil přimontovaný k svislé nosné konstrukci po celém obvodu místnosti. Vzniká tak nosná kolejnice, do které jsou poté vkládány v požadovaných roztečích další C profily, ke kterým se šroubují sádrokartonové desky. Výhodou podhledu ze sádrokartonu je při správném provedení dokonalá rovinnost povrchu. Jestliže stropní konstrukce odděluje vytápěný a nevytápěný prostor, může prostor nad sádrokartonovým podhledem vyplňovat tepelná izolace.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one