Hodinový manžel Říčany Praha.jpg
Bytový architekt služby a řemesla Obchody levně.png
Malíři pokojů.png
Montáž sádrokartonu obchody levně.png
Mytí oken a čištění žaluzií Ústí nad Labem Obchody levně.png
Rekonstrukce bytu.png
Rekonstrukce koupelny.png
Služby a řemesla Obchody levně.png
Vyklízení Ústí nad Labem.png
Výkopové práce Ústí nad Labem Obchody levně.png
Zahradnické služby.png
Hodinový manžel.png
Kontakt.png

Schody dřevěné, kovové, nerez i kombinace

Vážení přátelé, dovolte, abychom Vám představili naší nabídku. Již od roku 1991 pro Vás vyrábíme schody, schodiště a zábradlí v široké škále provedení a v nejvyšší možné kvalitě. Nabízíme ekonomické i luxusní varianty řešení pro schody, schodiště nebo zábradlí. Naším portfoliem je bezmála 9000 úspěšně dokončených zakázek schodů, schodišť i zábradlí.


V naší nabídce naleznete schody ocelové (schody z oceli), schody skleněné, nerezové schody (schody z nerezi), schody ze dřeva (dřevěné schody), nebo schody z tvrzeného kamene (kamenné schody). Schody vyrobíme také v různých kombinacích těchto materiálů.


Nabízíme schodiště páteřová, schodiště bočnicová, čepová schodiště, unisystémová schodiště, schodiště variant, vřetenová schodiště atd. Tedy prakticky všechny myslitelné typy schodišť a schodů.


Rovněž dodáváme široký výběr zábradlí a to jak zábradlí pro vnitřní (interiérové), tak i zábradlí pro venkovní (exteriérové) schody a schodiště.
Dovolujeme si Vás tímto také pozvat do naší vzorkovny, která se nachází v sídle společnosti. Zde jsou k vidění schody a zábradlí v nejrůznějších provedeních a kombinacích.
 

Při výrobě našich schodů, schodišť, zábradlí a jiných ocelových konstrukcí požíváme nejmodenejší technologie, jako například řezání laserem.
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one