Hodinový manžel Říčany Praha.jpg
Bytový architekt služby a řemesla Obchody levně.png
Malíři pokojů.png
Montáž sádrokartonu obchody levně.png
Mytí oken a čištění žaluzií Ústí nad Labem Obchody levně.png
Rekonstrukce bytu.png
Rekonstrukce koupelny.png
Služby a řemesla Obchody levně.png
Vyklízení Ústí nad Labem.png
Výkopové práce Ústí nad Labem Obchody levně.png
Zahradnické služby.png
Hodinový manžel.png
Kontakt.png

Střechy na klíč - tesařské, pokrývačské, klempířské práce, hromosvody

Pokrývačské práce

Kvalita pokrytí střechy závisí především na vhodně zvolené krytině a na preciznosti pokrývačů.  pracují zkušení a zruční pokrývači, kteří Vám provedou pokládku střešní krytiny odborně a spolehlivě. Se stavbou nových střech i s rekonstrukcemi střech starých máme dlouholeté zkušenosti.

Střechy - pokrývačské práce

Závěrečnou prací na každé střeše je pokládka střešní krytiny. Právě kvalita střešní krytiny a pokládka krytiny rozhodují o funkčnosti a životnosti střechy. Rádi a ochotně vám poradíme při výběru vhodné krytiny, doporučíme osvědčenou a cenově přijatelnou značku, krytinu přivezeme i položíme. Dobře položená střešní krytina plní svou funkci dlouhá desetiletí


Pokrývačské práce - seznam služeb

Pokládka střešní krytiny. Kvalitní pokládka střešních krytin - pálené, betonové, živičné, asfaltové, plechové aj. Pokládáme střešní krytiny pro ploché i šikmé střechy všech typů: valbové, pultové, mansardové, sedlové atd.
Výměna střešní krytiny. Je-li potřeba vyměnit střešní krytinu, odstraníme stávající krytinu a položíme novou střešní krytinu.
Rekonstrukce a opravy střech. Součástí našich služeb jsou menší i větší opravy střech nebo kompletní rekonstrukce střech.
Montáže ... střešních oken, sněholamů, lávek, hromosvodů a dalších.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one